Companie

Detalii identificare

Nume firmăCRISTIANA BEST MARKET S.R.L.
Cod unic de înregistrare52396790 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025064629000
EUIDROONRC.J2025064629000
Data înființării27.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4711
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPrincipală nr. 19, Sat Iedera De Sus | Comuna Iedera, Dâmboviţa
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
78.072
Profit (Lei)
9.861
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202578.0729.86182266.932076.99310.0611

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
12.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.01%
Lichiditate curentă
1.15
Viteza rotație active
1.01

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
12.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.01%
Profit net per salariat
9.861 Lei
Indicator2025
Marjă profit net12.63%
Marjă profit brut13.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.01%
Profit net per salariat9.861 Lei
Viteza rotație active
1.01
Viteza rotație stocuri
1.04
Durata medie încasare creanțe
4.46 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.01
Viteza rotație stocuri1.04
Durata medie încasare creanțe4.46 zile
Cifra de afaceri per salariat78.072 Lei
Lichiditate curentă
1.15
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.15
Lichiditate imediată0.03
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente