Companie

Detalii identificare

Nume firmăUBISTAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare52398376 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025064677003
EUIDROONRC.J2025064677003
Data înființării28.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8299
info-icon
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de secretariat, servicii-suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor
Obiect activitateAlte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaParîngului, Loc. Lupeni | Municipiul Lupeni, Hunedoara
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
226.483
Profit (Lei)
11.627
Număr angajați
9
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025226.48311.62796996.3031.125106.81311.8279

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
5.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.31%
Lichiditate curentă
1.11
Viteza rotație active
2.1

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
5.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.31%
Profit net per salariat
1.292 Lei
Indicator2025
Marjă profit net5.13%
Marjă profit brut6.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.31%
Profit net per salariat1.292 Lei
Viteza rotație active
2.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
159.7 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.1
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe159.7 zile
Cifra de afaceri per salariat25.165 Lei
Lichiditate curentă
1.11
Lichiditate imediată
1.11
Pondere active imobilizate
1.04%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.11
Lichiditate imediată1.11
Pondere active imobilizate1.04%
Pondere active circulante98.96%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente