Companie

Detalii identificare

Nume firmăPLUGARII S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52403618 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025064630002
EUIDROONRC.J2025064630002
Data înființării28.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6811
info-icon
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Industrie
Tranzacții imobiliare
SectorTranzacții imobiliare
Obiect activitateCumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN secundare
3512
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
, 
3513
Transportul energiei electrice
, 
3514
Distribuția energiei electrice
, 
3515
Comercializarea energiei electrice
, 
3516
Depozitarea energiei electrice
, 
3540
Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și al gazelor naturale
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5210
Depozitări
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 1, Drm Nisipoasa, nr.46-52, Camera 2. 12.2 Mp, bl.c5, Sc.1, Et.9, ap.40
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
6.215
Profit (Lei)
-21.732
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20256.215-21.732-1.811328.555243.18355.866-20.7320

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-349.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
0.02

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-349.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-349.67%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
18.78
Durata medie încasare creanțe
3202.78 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.02
Viteza rotație stocuri18.78
Durata medie încasare creanțe3202.78 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
81.32%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.17
Lichiditate imediată0.17
Pondere active imobilizate81.32%
Pondere active circulante18.68%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente