Companie

Detalii identificare

Nume firmăCOMORILE GAIEI S.R.L.
Cod unic de înregistrare52407938 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025065160001
EUIDROONRC.J2025065160001
Data înființării29.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4776
info-icon
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
CAEN secundare
0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
, 
0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
, 
0129
Cultivarea altor plante permanente
, 
0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
, 
0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
, 
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSpiru Haret nr. 60, Sat Mândruloc | Comuna Vladimirescu, Arad
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.688
Profit (Lei)
-21.518
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.688-21.518-1.79327.1342.5083.708-20.9180

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1274.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
0.27

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1274.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-1274.76%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
0.82
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.27
Viteza rotație stocuri0.82
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
40.35%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.14
Lichiditate imediată0.06
Pondere active imobilizate40.35%
Pondere active circulante59.65%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente