Companie

Detalii identificare

Nume firmăRZV RAPID TRANSPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52410194 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025065219006
EUIDROONRC.J2025065219006
Data înființării29.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Buzău, Sat Movila Banului com. Movila Banului, str. Begoniilor, nr.8
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
114.950
Profit (Lei)
29.263
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025114.95029.2632.43921.6192.00049.38229.7632

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
25.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.32%
Lichiditate curentă
2.28
Viteza rotație active
2.24

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
25.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.32%
Profit net per salariat
14.632 Lei
Indicator2025
Marjă profit net25.46%
Marjă profit brut26.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.32%
Profit net per salariat14.632 Lei
Viteza rotație active
2.24
Viteza rotație stocuri
51.13
Durata medie încasare creanțe
86.31 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.24
Viteza rotație stocuri51.13
Durata medie încasare creanțe86.31 zile
Cifra de afaceri per salariat57.475 Lei
Lichiditate curentă
2.28
Lichiditate imediată
2.18
Pondere active imobilizate
3.89%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.28
Lichiditate imediată2.18
Pondere active imobilizate3.89%
Pondere active circulante96.11%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente