Companie

Detalii identificare

Nume firmăLANOVIS LUNA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52415752 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025065586003
EUIDROONRC.J2025065586003
Data înființării01.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4617
info-icon
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4323
Lucrări de izolații
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4335
Alte lucrări de finisare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 6, Str Costişa, nr.19, Camera 6
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
4.632
Profit (Lei)
-9.539
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20254.632-9.539-79518.6981048.890-9.3391

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-205.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.48
Viteza rotație active
0.52

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-205.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-9.539 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-205.94%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-9.539 Lei
Viteza rotație active
0.52
Viteza rotație stocuri
0.59
Durata medie încasare creanțe
75.49 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.52
Viteza rotație stocuri0.59
Durata medie încasare creanțe75.49 zile
Cifra de afaceri per salariat4.632 Lei
Lichiditate curentă
0.48
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
1.16%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.48
Lichiditate imediată0.06
Pondere active imobilizate1.16%
Pondere active circulante98.84%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente