Companie

Detalii identificare

Nume firmăATELIERUL LUI ALEX S.R.L.
Cod unic de înregistrare52433015 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025066343005
EUIDROONRC.J2025066343005
Data înființării03.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
3100
info-icon
Fabricarea de mobilă
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea de mobilă
Obiect activitateFabricarea de mobilă
CAEN secundare
4615
Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
4792
Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaTipografilor nr. 18, Loc. Bacău | Municipiul Bacău, Bacău

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
90.010
Profit (Lei)
3.162
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202590.0103.1622643.78707.1493.3621

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
3.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.05%
Lichiditate curentă
1.89
Viteza rotație active
12.59

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
3.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.05%
Profit net per salariat
3.162 Lei
Indicator2025
Marjă profit net3.51%
Marjă profit brut4.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)94.05%
Profit net per salariat3.162 Lei
Viteza rotație active
12.59
Viteza rotație stocuri
41.03
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active12.59
Viteza rotație stocuri41.03
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat90.010 Lei
Lichiditate curentă
1.89
Lichiditate imediată
1.31
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.89
Lichiditate imediată1.31
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente