Companie

Detalii identificare

Nume firmăKARMA FAMILY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52441786 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025066619001
EUIDROONRC.J2025066619001
Data înființării04.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8299
info-icon
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de secretariat, servicii-suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor
Obiect activitateAlte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
, 
1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
, 
4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5224
Manipulări
, 
5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaDiamantului nr. 190A, Oraş Bragadiru, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
46.084
Profit (Lei)
16.828
Număr angajați
3
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202546.08416.8281.40259.19216.20060.02017.0283

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
36.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.83%
Lichiditate curentă
1.01
Viteza rotație active
0.6

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
36.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.83%
Profit net per salariat
5.609 Lei
Indicator2025
Marjă profit net36.52%
Marjă profit brut37.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.83%
Profit net per salariat5.609 Lei
Viteza rotație active
0.6
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.6
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat15.361 Lei
Lichiditate curentă
1.01
Lichiditate imediată
1.01
Pondere active imobilizate
21.25%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.01
Lichiditate imediată1.01
Pondere active imobilizate21.25%
Pondere active circulante78.75%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente