Companie

Detalii identificare

Nume firmăTAAS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52477119 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025068160004
EUIDROONRC.J2025068160004
Data înființării10.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4100
info-icon
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4213
Construcția de poduri și tuneluri
, 
4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
, 
4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
, 
4291
Construcții hidrotehnice
, 
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Satu Mare, mun. Satu Mare, str. Crişan, nr.28
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
261.003
Profit (Lei)
285.791
Număr angajați
6
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025261.003285.79123.81672.83182.266276.856286.2916

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
109.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Lichiditate curentă
3.8
Viteza rotație active
0.73

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
109.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Profit net per salariat
47.632 Lei
Indicator2025
Marjă profit net109.5%
Marjă profit brut110.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.83%
Profit net per salariat47.632 Lei
Viteza rotație active
0.73
Viteza rotație stocuri
1.53
Durata medie încasare creanțe
0.65 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.73
Viteza rotație stocuri1.53
Durata medie încasare creanțe0.65 zile
Cifra de afaceri per salariat43.501 Lei
Lichiditate curentă
3.8
Lichiditate imediată
1.46
Pondere active imobilizate
22.91%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.8
Lichiditate imediată1.46
Pondere active imobilizate22.91%
Pondere active circulante77.09%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente