Companie

Detalii identificare

Nume firmăTEHNOSAFE PROTECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52480548 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025068518001
EUIDROONRC.J2025068518001
Data înființării11.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1396
info-icon
Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea produselor textile
Obiect activitateFabricarea de articole tehnice și industriale din textile
CAEN secundare
3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
, 
4641
Comerț cu ridicata al produselor textile
, 
4642
Comerț cu ridicata al îmbrăcăminții și încălțămintei
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Suceava, Loc. Salcea orş. Salcea, Cal Sucevei, nr.42
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
17.036
Profit (Lei)
-5.388
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202517.036-5.388-44942.72027.2739.720-5.1880

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-31.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
0.46

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-31.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-31.63%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
3.06
Durata medie încasare creanțe
81.74 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.46
Viteza rotație stocuri3.06
Durata medie încasare creanțe81.74 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
73.72%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.23
Lichiditate imediată0.1
Pondere active imobilizate73.72%
Pondere active circulante26.28%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente