Companie

Detalii identificare

Nume firmăTONY GOLDEN CARS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52503110 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025069681003
EUIDROONRC.J2025069681003
Data înființării15.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6492
info-icon
Alte activități de creditare
Industrie
Intermedieri financiare și asigurări
SectorIntermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii
Obiect activitateAlte activități de creditare
CAEN secundare
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
, 
7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Mureş, Sat Ruşii-Munţi com. Ruşii-Munţi, , nr.314
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
284.989
Profit (Lei)
464
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025284.98946439437.7460438.4106641

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.88%
Lichiditate curentă
1
Viteza rotație active
0.65

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
69.88%
Profit net per salariat
464 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.16%
Marjă profit brut1.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)69.88%
Profit net per salariat464 Lei
Viteza rotație active
0.65
Viteza rotație stocuri
0.66
Durata medie încasare creanțe
0.18 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.65
Viteza rotație stocuri0.66
Durata medie încasare creanțe0.18 zile
Cifra de afaceri per salariat284.989 Lei
Lichiditate curentă
1
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1
Lichiditate imediată0.02
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente