Companie

Detalii identificare

Nume firmăNEW ONIX ONE S.R.L.
Cod unic de înregistrare52515212 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025070370000
EUIDROONRC.J2025070370000
Data înființării17.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7112
info-icon
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Obiect activitateActivități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
8121
Activități generale de curățenie a clădirilor
, 
8122
Activități specializate de curățenie
, 
8123
Alte activități de curățenie
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Mehedinţi, Sat Jugăstru com. Butoieşti, str. Regelui, nr.3
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
47.796
Profit (Lei)
28.272
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202547.79628.2722.3564.202032.97428.7721

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
59.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.26%
Lichiditate curentă
7.85
Viteza rotație active
1.45

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
59.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.26%
Profit net per salariat
28.272 Lei
Indicator2025
Marjă profit net59.15%
Marjă profit brut60.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.26%
Profit net per salariat28.272 Lei
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
79.66
Durata medie încasare creanțe
114.78 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.45
Viteza rotație stocuri79.66
Durata medie încasare creanțe114.78 zile
Cifra de afaceri per salariat47.796 Lei
Lichiditate curentă
7.85
Lichiditate imediată
7.7
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă7.85
Lichiditate imediată7.7
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente