Companie

Detalii identificare

Nume firmăNIS AUTOSPA S.R.L.
Cod unic de înregistrare52519877 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025070583006
EUIDROONRC.J2025070583006
Data înființării17.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
, 
3812
Colectarea deșeurilor periculoase
, 
3821
Recuperarea materialelor reciclabile
, 
4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4779
Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Dâmboviţa, orş. Titu, str. I. C. Visarion, nr.3, bl.b1A, Et.4, ap.14
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
5.000
Profit (Lei)
-25.133
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20255.000-25.133-2.09443.21214.7783.801-24.6331

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-502.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.27

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-502.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-25.133 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-502.66%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-25.133 Lei
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.27
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat5.000 Lei
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
79.54%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.09
Lichiditate imediată0.09
Pondere active imobilizate79.54%
Pondere active circulante20.46%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente