Companie

Detalii identificare

Nume firmăTFN INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare52547389 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025071756009
EUIDROONRC.J2025071756009
Data înființării22.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4322
info-icon
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN secundare
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaTufăneşti nr. 6, Sat Siliştea | Comuna Siliştea, Teleorman
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
22.970
Profit (Lei)
147
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202522.9701471227.954125.660126.2163471

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.36%
Lichiditate curentă
4.52
Viteza rotație active
0.09

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.36%
Profit net per salariat
147 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.64%
Marjă profit brut1.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)42.36%
Profit net per salariat147 Lei
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1776.33 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.09
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe1776.33 zile
Cifra de afaceri per salariat22.970 Lei
Lichiditate curentă
4.52
Lichiditate imediată
4.52
Pondere active imobilizate
49.89%
Indicator2025
Lichiditate curentă4.52
Lichiditate imediată4.52
Pondere active imobilizate49.89%
Pondere active circulante50.11%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente