Companie

Detalii identificare

Nume firmăAS NOVA GROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare52571883 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025073202007
EUIDROONRC.J2025073202007
Data înființării25.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții
, 
2366
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Pericei | Comuna Pericei, Sălaj

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
6.995
Profit (Lei)
-4.601
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20256.995-4.601-38313.83709.736-4.1011

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-65.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.7
Viteza rotație active
0.72

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-65.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-4.601 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-65.78%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-4.601 Lei
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
1.18
Durata medie încasare creanțe
0.52 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.72
Viteza rotație stocuri1.18
Durata medie încasare creanțe0.52 zile
Cifra de afaceri per salariat6.995 Lei
Lichiditate curentă
0.7
Lichiditate imediată
0.28
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.7
Lichiditate imediată0.28
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente