Companie

Detalii identificare

Nume firmăDERY IMOB S.R.L.
Cod unic de înregistrare52596560 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025074027003
EUIDROONRC.J2025074027003
Data înființării30.09.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6832
info-icon
Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Industrie
Tranzacții imobiliare
SectorTranzacții imobiliare
Obiect activitateAlte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN secundare
6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Sibiu, mun. Sibiu, str. G-Ral David Praporgescu, nr.1B
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
9.465
Profit (Lei)
7.542
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20259.4657.542629593258.3107.7420

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
79.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.42%
Lichiditate curentă
14.01
Viteza rotație active
1.14

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
79.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.42%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net79.68%
Marjă profit brut80.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.42%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
2.87
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.14
Viteza rotație stocuri2.87
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
14.01
Lichiditate imediată
8.45
Pondere active imobilizate
0.3%
Indicator2025
Lichiditate curentă14.01
Lichiditate imediată8.45
Pondere active imobilizate0.3%
Pondere active circulante99.7%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente