Companie

Detalii identificare

Nume firmăSPARKWIND S.R.L.
Cod unic de înregistrare52620641 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025075412002
EUIDROONRC.J2025075412002
Data înființării02.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4321
info-icon
Lucrări de instalații electrice
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateLucrări de instalații electrice
CAEN secundare
4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
, 
7120
Activități de testări și analize tehnice

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Constanţa, mun. Mangalia, str. M.i.dobrogianu, nr.10, bl.n5, Sc.b, Et.3, ap.29
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
10.000
Profit (Lei)
-1.170
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202510.000-1.170-989.29308.623-6701

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-11.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
1.16

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-11.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-1.170 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-11.7%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-1.170 Lei
Viteza rotație active
1.16
Viteza rotație stocuri
12.99
Durata medie încasare creanțe
41.76 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.16
Viteza rotație stocuri12.99
Durata medie încasare creanțe41.76 zile
Cifra de afaceri per salariat10.000 Lei
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.93
Lichiditate imediată0.85
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente