Companie

Detalii identificare

Nume firmăSLYNICO FOOD S.R.L.
Cod unic de înregistrare52625134 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025075576003
EUIDROONRC.J2025075576003
Data înființării03.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
5210
Depozitări
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaClăcaşi nr. 97, Sat Hobiţa | Comuna Peştisani, Gorj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
26.091
Profit (Lei)
2.402
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202526.0912.40220029.50212.32320.0812.9021

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
9.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82.77%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
0.81

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
9.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82.77%
Profit net per salariat
2.402 Lei
Indicator2025
Marjă profit net9.21%
Marjă profit brut10.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)82.77%
Profit net per salariat2.402 Lei
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
1.63
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.81
Viteza rotație stocuri1.63
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat26.091 Lei
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
38.03%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.68
Lichiditate imediată0.14
Pondere active imobilizate38.03%
Pondere active circulante61.97%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente