Companie

Detalii identificare

Nume firmăTRANS FMA FOREST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52646587 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025076482000
EUIDROONRC.J2025076482000
Data înființării07.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4683
info-icon
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN secundare
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Iaşi, Sat Cristeşti com. Holboca, Cal. Ceferiştilor, nr.16
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
20.300
Profit (Lei)
1.011
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202520.3001.0118451.48843.78913.7106.0111

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
4.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.82%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
0.35

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
4.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.82%
Profit net per salariat
1.011 Lei
Indicator2025
Marjă profit net4.98%
Marjă profit brut6.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)16.82%
Profit net per salariat1.011 Lei
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
4
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.35
Viteza rotație stocuri4
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat20.300 Lei
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
76.16%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.27
Lichiditate imediată0.17
Pondere active imobilizate76.16%
Pondere active circulante23.84%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente