Companie

Detalii identificare

Nume firmăINDIVO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52697890 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025078637004
EUIDROONRC.J2025078637004
Data înființării15.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4755
info-icon
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN secundare
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4647
Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și al articolelor de iluminat
, 
4769
Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaExpoziţiei nr. 1C, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
4.452
Profit (Lei)
-141.248
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20254.452-141.248-11.771402.72149.371211.733-141.0480

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-3172.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.53
Viteza rotație active
0.02

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-3172.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-3172.69%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
5.24
Durata medie încasare creanțe
14046.11 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.02
Viteza rotație stocuri5.24
Durata medie încasare creanțe14046.11 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.53
Lichiditate imediată
0.52
Pondere active imobilizate
18.91%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.53
Lichiditate imediată0.52
Pondere active imobilizate18.91%
Pondere active circulante81.09%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente