Companie

Detalii identificare

Nume firmăELYSEUM CLUB S.R.L.
Cod unic de înregistrare52731755 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025080153000
EUIDROONRC.J2025080153000
Data înființării20.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9329
info-icon
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități sportive, recreative și distractive
Obiect activitateAlte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN secundare
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
9020
Activități de interpretare artistică (spectacole)

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 5, Ale Livezilor, nr.35, Camera 1, bl.5, Sc.2, Et.3, ap.33
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
34.551
Profit (Lei)
-143.310
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202534.551-143.310-11.943238.4341.10094.224-143.1101

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-414.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
0.36

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-414.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-143.310 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-414.78%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-143.310 Lei
Viteza rotație active
0.36
Viteza rotație stocuri
3.67
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.36
Viteza rotație stocuri3.67
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat34.551 Lei
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.36
Pondere active imobilizate
1.15%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.4
Lichiditate imediată0.36
Pondere active imobilizate1.15%
Pondere active circulante98.85%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente