Companie

Detalii identificare

Nume firmăBURGERITO STREET FOOD S.R.L.
Cod unic de înregistrare52777787 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025082222009
EUIDROONRC.J2025082222009
Data înființării27.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
, 
8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
, 
9039
Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Călăraşi, mun. Călăraşi, str. Bucureşti, nr.74
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
141.983
Profit (Lei)
24.017
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025141.98324.0172.00140.5969.38955.42424.2171

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
16.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.17%
Lichiditate curentă
1.37
Viteza rotație active
2.19

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
16.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.17%
Profit net per salariat
24.017 Lei
Indicator2025
Marjă profit net16.92%
Marjă profit brut19.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.17%
Profit net per salariat24.017 Lei
Viteza rotație active
2.19
Viteza rotație stocuri
4.52
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.19
Viteza rotație stocuri4.52
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat141.983 Lei
Lichiditate curentă
1.37
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
14.49%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.37
Lichiditate imediată0.59
Pondere active imobilizate14.49%
Pondere active circulante85.51%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente