Companie

Detalii identificare

Nume firmăSWEET ARTISAN BAKERY S.R.L.
Cod unic de înregistrare52788379 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025082694002
EUIDROONRC.J2025082694002
Data înființării28.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1071
info-icon
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentară
Obiect activitateFabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CAEN secundare
1052
Fabricarea înghețatei
, 
1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
, 
1082
Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
, 
1086
Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
, 
4636
Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
, 
4638
Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Buzău, mun. Buzău, str. Răscoalei 1907, nr.125
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
13.181
Profit (Lei)
-585
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202513.181-585-4932.40055831.757-850

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-4.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.98
Viteza rotație active
0.41

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-4.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-4.44%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.41
Viteza rotație stocuri
0.6
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.41
Viteza rotație stocuri0.6
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.98
Lichiditate imediată
0.3
Pondere active imobilizate
1.73%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.98
Lichiditate imediată0.3
Pondere active imobilizate1.73%
Pondere active circulante98.27%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente