Companie

Detalii identificare

Nume firmăATELIERUL CU SAVOARE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52800910 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025083175007
EUIDROONRC.J2025083175007
Data înființării29.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4711
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
5611
Restaurante
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPetuniei nr. 26, Oraş Otopeni, Ilfov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
72.239
Profit (Lei)
10.778
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202572.23910.77889856.11024166.40910.9781

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
14.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.18%
Lichiditate curentă
1.18
Viteza rotație active
1.08

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
14.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.18%
Profit net per salariat
10.778 Lei
Indicator2025
Marjă profit net14.92%
Marjă profit brut15.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.18%
Profit net per salariat10.778 Lei
Viteza rotație active
1.08
Viteza rotație stocuri
2.74
Durata medie încasare creanțe
56.9 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.08
Viteza rotație stocuri2.74
Durata medie încasare creanțe56.9 zile
Cifra de afaceri per salariat72.239 Lei
Lichiditate curentă
1.18
Lichiditate imediată
0.71
Pondere active imobilizate
0.36%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.18
Lichiditate imediată0.71
Pondere active imobilizate0.36%
Pondere active circulante99.64%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente