Companie

Detalii identificare

Nume firmăTC ROPE SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52809773 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025083626008
EUIDROONRC.J2025083626008
Data înființării30.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4399
info-icon
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN secundare
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4323
Lucrări de izolații
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
, 
4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
, 
4391
Activități de zidărie

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, Sat Căţelu com. Glina, str. Gării, nr.6
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
30.234
Profit (Lei)
16.214
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202530.23416.2141.35116.2562.29229.11616.7141

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
53.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.01%
Lichiditate curentă
1.79
Viteza rotație active
0.96

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
53.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.01%
Profit net per salariat
16.214 Lei
Indicator2025
Marjă profit net53.63%
Marjă profit brut54.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.01%
Profit net per salariat16.214 Lei
Viteza rotație active
0.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.96
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat30.234 Lei
Lichiditate curentă
1.79
Lichiditate imediată
1.79
Pondere active imobilizate
7.3%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.79
Lichiditate imediată1.79
Pondere active imobilizate7.3%
Pondere active circulante92.7%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente