Companie

Detalii identificare

Nume firmăMELEK COFFEE CLUJ S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52814613 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025083723006
EUIDROONRC.J2025083723006
Data înființării31.10.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Cluj, Sat Floreşti com. Floreşti, str. Cetăţii, nr.3A, Constructia C1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
621.823
Profit (Lei)
350.532
Număr angajați
3
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025621.823350.53229.21178.8970429.929351.0323

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
56.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Lichiditate curentă
5.45
Viteza rotație active
1.45

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
56.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Profit net per salariat
116.844 Lei
Indicator2025
Marjă profit net56.37%
Marjă profit brut59.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.86%
Profit net per salariat116.844 Lei
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
25.06
Durata medie încasare creanțe
80.07 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.45
Viteza rotație stocuri25.06
Durata medie încasare creanțe80.07 zile
Cifra de afaceri per salariat207.274 Lei
Lichiditate curentă
5.45
Lichiditate imediată
5.13
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă5.45
Lichiditate imediată5.13
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente