Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTORYLINE CONCEPTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare52824382 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025084180004
EUIDROONRC.J2025084180004
Data înființării03.11.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
5611
Restaurante
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaAvram Iancu nr. 23, Loc. Cernavodă | Oraş Cernavodă, Constanţa

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.738
Profit (Lei)
-16.245
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.738-16.245-1.35439.5902.83820.707-16.0451

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-934.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
0.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-934.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-16.245 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-934.7%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-16.245 Lei
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0.16
Durata medie încasare creanțe
28.56 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.07
Viteza rotație stocuri0.16
Durata medie încasare creanțe28.56 zile
Cifra de afaceri per salariat1.738 Lei
Lichiditate curentă
0.52
Lichiditate imediată
0.25
Pondere active imobilizate
12.05%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.52
Lichiditate imediată0.25
Pondere active imobilizate12.05%
Pondere active circulante87.95%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente