Companie

Detalii identificare

Nume firmăCLEAN NOW TEAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare52862351 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025085728003
EUIDROONRC.J2025085728003
Data înființării06.11.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8122
info-icon
Activități specializate de curățenie
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Obiect activitateActivități specializate de curățenie
CAEN secundare
8121
Activități generale de curățenie a clădirilor
, 
8123
Alte activități de curățenie

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 2, Şos Colentina, nr.16, bl.a1, ap.b74
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
2.390
Profit (Lei)
-17.215
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20252.390-17.215-1.43552.14917.96217.472-16.7151

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-720.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
0.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-720.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-17.215 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-720.29%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-17.215 Lei
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.07
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat2.390 Lei
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
50.69%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.34
Lichiditate imediată0.34
Pondere active imobilizate50.69%
Pondere active circulante49.31%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente