Companie

Detalii identificare

Nume firmăOM LA LUNA EVENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare52894906 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025087199007
EUIDROONRC.J2025087199007
Data înființării12.11.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9020
info-icon
Activități de interpretare artistică (spectacole)
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități de creație și interpretare artistică
Obiect activitateActivități de interpretare artistică (spectacole)
CAEN secundare
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4769
Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
, 
4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
, 
4777
Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
, 
5912
Activități postproducție cinematografică, video și de programe de televiziune
, 
5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
, 
5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 2, Str Corăbeasca, nr.10, Unitate-U1. Parter. Camera 2, ap.1

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
189.270
Profit (Lei)
168.107
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025189.270168.10714.0095.285642173.250168.6071

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
88.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.7%
Lichiditate curentă
32.78
Viteza rotație active
1.09

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
88.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.7%
Profit net per salariat
168.107 Lei
Indicator2025
Marjă profit net88.82%
Marjă profit brut89.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.7%
Profit net per salariat168.107 Lei
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
17.39 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.09
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe17.39 zile
Cifra de afaceri per salariat189.270 Lei
Lichiditate curentă
32.78
Lichiditate imediată
32.78
Pondere active imobilizate
0.37%
Indicator2025
Lichiditate curentă32.78
Lichiditate imediată32.78
Pondere active imobilizate0.37%
Pondere active circulante99.63%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente