Companie

Detalii identificare

Nume firmăER PRINTSHOP S.R.L.
Cod unic de înregistrare52897988 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025087536002
EUIDROONRC.J2025087536002
Data înființării12.11.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1812
info-icon
Alte activități de tipărire n.c.a.
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorTipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor
Obiect activitateAlte activități de tipărire n.c.a.
CAEN secundare
1813
Servicii pregătitoare pentru pretipărire
, 
3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
, 
4650
Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4740
Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
7420
Activități fotografice
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaHoria nr. 79, Sat Zizin | Comuna Tărlungeni, Braşov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
3.174
Profit (Lei)
-9.091
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20253.174-9.091-75827.549018.658-8.8911

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-286.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
0.17

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-286.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-9.091 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-286.42%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-9.091 Lei
Viteza rotație active
0.17
Viteza rotație stocuri
0.19
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.17
Viteza rotație stocuri0.19
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat3.174 Lei
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.68
Lichiditate imediată0.08
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente