Companie

Detalii identificare

Nume firmăADRA CLEANING & BABYSITTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare52911764 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025088214006
EUIDROONRC.J2025088214006
Data înființării13.11.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8121
info-icon
Activități generale de curățenie a clădirilor
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Obiect activitateActivități generale de curățenie a clădirilor
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4323
Lucrări de izolații
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4335
Alte lucrări de finisare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaDe Centura nr. 50, Sat Ştefăneştii De Jos | Comuna Ştefăneştii De Jos, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
85.000
Profit (Lei)
80.580
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202585.00080.5806.7156.80197686.60580.7801

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
94.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.75%
Lichiditate curentă
12.73
Viteza rotație active
0.97

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
94.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.75%
Profit net per salariat
80.580 Lei
Indicator2025
Marjă profit net94.8%
Marjă profit brut95.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.75%
Profit net per salariat80.580 Lei
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.97
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat85.000 Lei
Lichiditate curentă
12.73
Lichiditate imediată
12.73
Pondere active imobilizate
1.11%
Indicator2025
Lichiditate curentă12.73
Lichiditate imediată12.73
Pondere active imobilizate1.11%
Pondere active circulante98.89%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente