Companie

Detalii identificare

Nume firmăTHE BEES LAB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 53050450 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025094521004
EUIDROONRC.J2025094521004
Data înființării03.12.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4791
info-icon
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN secundare
1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
, 
2042
Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
, 
4646
Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4773
Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
, 
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Braşov, mun. Braşov, str. Ioan Popasu, nr.53, bl.v15, ap.40

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
4.813
Profit (Lei)
1.535
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20254.8131.5351284.5456995.5811.7351

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
31.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.47%
Lichiditate curentă
1.23
Viteza rotație active
0.77

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
31.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.47%
Profit net per salariat
1.535 Lei
Indicator2025
Marjă profit net31.89%
Marjă profit brut37.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)88.47%
Profit net per salariat1.535 Lei
Viteza rotație active
0.77
Viteza rotație stocuri
39.78
Durata medie încasare creanțe
167.07 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.77
Viteza rotație stocuri39.78
Durata medie încasare creanțe167.07 zile
Cifra de afaceri per salariat4.813 Lei
Lichiditate curentă
1.23
Lichiditate imediată
1.2
Pondere active imobilizate
11.13%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.23
Lichiditate imediată1.2
Pondere active imobilizate11.13%
Pondere active circulante88.87%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente