Companie

Detalii identificare

Nume firmăNOVANORD S.R.L.
Cod unic de înregistrare53055325 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025094755003
EUIDROONRC.J2025094755003
Data înființării03.12.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
3320
info-icon
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorRepararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor
Obiect activitateInstalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Suceava, mun. Suceava, str. Muncii, nr.2, bl.94, Sc.a, Et.4, ap.12
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
7.530
Profit (Lei)
2.980
Număr angajați
1
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20257.5302.9802483.5322506.7623.4801

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
39.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.63%
Lichiditate curentă
1.91
Viteza rotație active
1.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
39.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.63%
Profit net per salariat
2.980 Lei
Indicator2025
Marjă profit net39.58%
Marjă profit brut40.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)85.63%
Profit net per salariat2.980 Lei
Viteza rotație active
1.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.07
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat7.530 Lei
Lichiditate curentă
1.91
Lichiditate imediată
1.91
Pondere active imobilizate
3.57%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.91
Lichiditate imediată1.91
Pondere active imobilizate3.57%
Pondere active circulante96.43%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente