Companie

Detalii identificare

Nume firmăROLTEANU S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 53142251 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025098574006
EUIDROONRC.J2025098574006
Data înființării16.12.2025 - 0 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4619
info-icon
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN secundare
3311
Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
, 
3312
Repararea și întreținerea mașinilor
, 
3313
Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
, 
3314
Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
, 
3319
Repararea și întreținerea altor echipamente
, 
3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
, 
4614
Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
, 
4615
Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
, 
4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Constanţa, mun. Constanţa, Bld. Tomis, nr.342, Camera 2, bl.c3, Sc.b, Et.3, ap.52
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
4.596
Profit (Lei)
3.026
Număr angajați
0
Vechime
0 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20254.5963.0262526.1181.5827.7213.5260

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
65.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.82%
Lichiditate curentă
1.26
Viteza rotație active
0.49

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
65.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.82%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net65.84%
Marjă profit brut78.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)85.82%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.49
Viteza rotație stocuri
3.24
Durata medie încasare creanțe
421.23 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.49
Viteza rotație stocuri3.24
Durata medie încasare creanțe421.23 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
1.26
Lichiditate imediată
1.03
Pondere active imobilizate
17.01%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.26
Lichiditate imediată1.03
Pondere active imobilizate17.01%
Pondere active circulante82.99%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente