Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEHNIC SERV CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare RO 5659089 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/8844/1994
EUIDROONRC.J40/8844/1994
Data înființării19.05.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
Adresastr. Staminelor nr. 36, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.000
Profit (Lei)
3.818
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.000 | 3.818 | 318 | 127.018 | 0 | 174.943 | 47.925 | 0 |
| 2023 | 49.800 | 10.550 | 879 | 116.615 | 0 | 160.722 | 44.107 | 0 |
| 2022 | 25.596 | 0 | 0 | 130.419 | 0 | 163.976 | 33.557 | 1 |
| 2021 | 130.080 | 0 | 0 | 112.890 | 0 | 602.160 | 489.270 | 2 |
| 2020 | 351.337 | 120.379 | 10.032 | 134.557 | 294.384 | 621.836 | 781.663 | 3 |
| 2019 | 212.845 | 78.813 | 6.568 | 127.479 | 294.384 | 494.379 | 661.284 | 2 |
| 2018 | 67.250 | 0 | 0 | 147.736 | 294.384 | 435.823 | 582.471 | 2 |
| 2017 | 56.747 | 0 | 0 | 120.503 | 294.081 | 435.138 | 608.716 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.97%
Lichiditate curentă
1.38
Viteza rotație active
0.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.97%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.27% | 21.18% | 0% | 0% | 34.26% | 37.03% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 18.11% | 27.56% | 0% | 0% | 35.19% | 38.03% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.97% | 23.92% | 0% | 0% | 15.4% | 11.92% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 40.126 Lei | 39.407 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
229.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.14 | 0.31 | 0.16 | 0.22 | 0.38 | 0.27 | 0.09 | 0.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 229.92 zile | 448.09 zile | 972.16 zile | 1370.75 zile | 465.96 zile | 717.88 zile | 2354.36 zile | 2748.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 25.596 Lei | 65.040 Lei | 117.112 Lei | 106.423 Lei | 33.625 Lei | 56.747 Lei |
Lichiditate curentă
1.38
Lichiditate imediată
1.38
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.38 | 1.38 | 1.26 | 5.33 | 4.62 | 3.88 | 2.95 | 3.61 |
| Lichiditate imediată | 1.38 | 1.38 | 1.26 | 5.33 | 4.62 | 3.88 | 2.95 | 3.61 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 32.13% | 37.32% | 40.32% | 40.33% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 67.87% | 62.68% | 59.68% | 59.67% |
©Firme.ro