Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSTANCE PM COMPROD S.R.L.
Cod unic de înregistrare5750666 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10059/1994
EUIDROONRC.J40/10059/1994
Data înființării09.06.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4771
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Ştirbei Vodă nr. 160, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
82.204
Profit (Lei)
39.143
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.204 | 39.143 | 3.262 | 20.182 | 44.025 | 38.830 | 62.673 | 1 |
| 2024 | 75.301 | 38.272 | 3.189 | 20.403 | 33.984 | 35.226 | 48.807 | 1 |
| 2023 | 62.246 | 28.595 | 2.383 | 18.108 | 35.739 | 21.499 | 39.130 | 1 |
| 2022 | 59.638 | 37.302 | 3.109 | 11.105 | 37.494 | 46.302 | 72.691 | 1 |
| 2021 | 60.598 | 35.977 | 2.998 | 9.265 | 39.249 | 41.382 | 71.366 | 1 |
| 2020 | 54.168 | 37.198 | 3.100 | 9.913 | 41.004 | 11.970 | 43.061 | 1 |
| 2019 | 58.643 | 45.140 | 3.762 | 43.291 | 42.727 | 6.427 | 5.863 | 1 |
| 2018 | 55.522 | -45.676 | -3.806 | 89.485 | 43.268 | 5.858 | -40.359 | 1 |
| 2017 | 54.131 | 36.626 | 3.052 | 130.435 | 44.816 | 90.935 | 5.316 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
47.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.46%
Lichiditate curentă
1.92
Viteza rotație active
0.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
47.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.46%
Profit net per salariat
39.143 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 47.62% | 50.83% | 45.94% | 62.55% | 59.37% | 68.67% | 76.97% | -82.27% | 67.66% |
| Marjă profit brut | 56.61% | 60.28% | 54.63% | 65.49% | 62.31% | 71.45% | 79.97% | 0% | 70.66% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.46% | 78.41% | 73.08% | 51.32% | 50.41% | 86.38% | 100% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 39.143 Lei | 38.272 Lei | 28.595 Lei | 37.302 Lei | 35.977 Lei | 37.198 Lei | 45.140 Lei | -45.676 Lei | 36.626 Lei |
Viteza rotație active
0.99
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.99 | 1.09 | 1.09 | 0.71 | 0.75 | 1.02 | 1.19 | 1.13 | 0.4 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.63 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.17 zile | 1.53 zile | 1.85 zile | 1.93 zile | 1.9 zile | 34.43 zile | 1.93 zile | 2.04 zile | 4.97 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.204 Lei | 75.301 Lei | 62.246 Lei | 59.638 Lei | 60.598 Lei | 54.168 Lei | 58.643 Lei | 55.522 Lei | 54.131 Lei |
Lichiditate curentă
1.92
Lichiditate imediată
1.92
Pondere active imobilizate
53.13%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.92 | 1.73 | 1.19 | 4.17 | 4.47 | 1.21 | 0.15 | 0.07 | 0.7 |
| Lichiditate imediată | 1.92 | 1.73 | 1.19 | 4.17 | 4.47 | 1.21 | 0.15 | 0.07 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 53.13% | 49.1% | 62.44% | 44.74% | 48.68% | 77.4% | 86.92% | 88.08% | 33.01% |
| Pondere active circulante | 46.87% | 50.9% | 37.56% | 55.26% | 51.32% | 22.6% | 13.08% | 11.92% | 66.99% |
©Firme.ro