Companie
Detalii identificare
Nume firmăMEDISERVCOM SRL
Cod unic de înregistrare RO 5895853 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1994002546059
EUIDROONRC.J1994002546059
Data înființării08.07.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4533
Clasa CAEN 4533 se referă la lucrările de instalații sanitare și de încălzire centrală, precum și la montajul de echipamente și utilaje tehnologice în clădiri și construcții inginerești.
Industrie
A
Sector45
Obiect activitateLucrări de instalații sanitare și de încălzire centrală și de montaj de echipamente și utilaje tehnologice la cladiri și construcții inginerești
Informații de contact
Adresastr. Motilor nr. 13, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
95.756
Profit (Lei)
-28.893
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.756 | -28.893 | -2.408 | 68.857 | 0 | 31.108 | -37.749 | 1 |
| 2024 | 148.707 | -16.576 | -1.381 | 103.958 | 143 | 94.958 | -8.857 | 2 |
| 2023 | 194.186 | 964 | 80 | 65.678 | 715 | 72.683 | 7.720 | 2 |
| 2022 | 120.243 | 0 | 0 | 39.446 | 2.786 | 43.417 | 6.757 | 2 |
| 2021 | 40.866 | 0 | 0 | 13.645 | 9.645 | 31.570 | 27.570 | 2 |
| 2020 | 44.241 | 0 | 0 | 15.272 | 17.483 | 87.545 | 89.756 | 2 |
| 2019 | 111.192 | 8.620 | 718 | 11.357 | 22.389 | 120.337 | 131.369 | 2 |
| 2018 | 119.449 | 47.245 | 3.937 | 18.030 | 4.243 | 136.535 | 122.748 | 2 |
| 2017 | 79.836 | 3.620 | 302 | 11.121 | 0 | 86.624 | 75.503 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-30.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.54%
Lichiditate curentă
0.45
Viteza rotație active
3.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-30.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.54%
Profit net per salariat
-28.893 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -30.17% | -11.15% | 0.5% | 0% | 0% | 0% | 7.75% | 39.55% | 4.53% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.5% | 0% | 0% | 0% | 8.76% | 40.55% | 5.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.54% | 100% | 12.49% | 0% | 0% | 0% | 6.56% | 38.49% | 4.79% |
| Profit net per salariat | -28.893 Lei | -8.288 Lei | 482 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 4.310 Lei | 23.623 Lei | 1.810 Lei |
Viteza rotație active
3.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
7.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.08 | 1.56 | 2.65 | 2.6 | 0.99 | 0.42 | 0.78 | 0.85 | 0.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 178.32 | 110.42 | 58.63 | 884.82 | 0 | 0 | 41.13 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.16 zile | 0 zile | 0.02 zile | 17.15 zile | 53.28 zile | 284.54 zile | 141.83 zile | 166.73 zile | 217.95 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 95.756 Lei | 74.354 Lei | 97.093 Lei | 60.122 Lei | 20.433 Lei | 22.121 Lei | 55.596 Lei | 59.725 Lei | 39.918 Lei |
Lichiditate curentă
0.45
Lichiditate imediată
0.45
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.45 | 0.91 | 1.11 | 1.1 | 2.31 | 5.73 | 10.6 | 7.57 | 7.79 |
| Lichiditate imediată | 0.45 | 0.91 | 1.09 | 1.07 | 2.26 | 5.73 | 10.6 | 7.57 | 7.61 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.15% | 0.97% | 6.03% | 23.4% | 16.65% | 15.69% | 3.01% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.85% | 99.03% | 93.97% | 76.6% | 83.35% | 84.31% | 96.99% | 100% |
©Firme.ro