Companie
Detalii identificare
Nume firmăGAVDAROM COMSERV IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare6035938 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1994001212339
EUIDROONRC.J1994001212339
Data înființării10.08.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaBisericii nr. 12, Sat Ipoteşti | Comuna Ipoteşti, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
113.010
Profit (Lei)
-12.129
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.010 | -12.129 | -1.011 | 93.247 | 2.072 | -635 | -91.810 | 0 |
| 2024 | 93.880 | -36.622 | -3.052 | 82.897 | 2.072 | 1.145 | -79.680 | 0 |
| 2023 | 57.885 | -18.048 | -1.504 | 47.025 | 2.072 | 1.894 | -43.059 | 0 |
| 2022 | 58.525 | -5.553 | -463 | 29.691 | 2.072 | 2.608 | -25.011 | 0 |
| 2021 | 52.615 | -4.359 | -363 | 21.733 | 2.072 | 203 | -19.458 | 0 |
| 2020 | 57.390 | 327 | 27 | 17.611 | 2.072 | 441 | -15.098 | 0 |
| 2019 | 43.615 | -7.870 | -656 | 17.642 | 2.072 | 145 | -15.425 | 0 |
| 2018 | 28.405 | -18.511 | -1.543 | 10.874 | 2.072 | 1.247 | -7.555 | 0 |
| 2017 | 25.885 | 1.020 | 85 | 4.667 | 2.072 | 13.551 | 10.956 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-10.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.21%
Lichiditate curentă
-0.01
Viteza rotație active
78.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-10.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.21%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -10.73% | -39.01% | -31.18% | -9.49% | -8.28% | 0.57% | -18.04% | -65.17% | 3.94% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.55% | 0% | 0% | 4.94% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.21% | 45.96% | 41.91% | 22.2% | 22.4% | -2.17% | 51.02% | 100% | 9.31% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 510 Lei |
Viteza rotație active
78.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
-2.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 78.64 | 29.18 | 14.6 | 12.51 | 23.13 | 22.84 | 19.67 | 8.56 | 1.66 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | -2.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 12.943 Lei |
Lichiditate curentă
-0.01
Lichiditate imediată
-0.01
Pondere active imobilizate
144.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | -0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.09 | 0.01 | 0.03 | 0.01 | 0.11 | 2.9 |
| Lichiditate imediată | -0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.09 | 0.01 | 0.03 | 0.01 | 0.11 | 2.9 |
| Pondere active imobilizate | 144.19% | 64.41% | 52.24% | 44.27% | 91.08% | 82.45% | 93.46% | 62.43% | 13.26% |
| Pondere active circulante | -44.19% | 35.59% | 47.76% | 55.73% | 8.92% | 17.55% | 6.54% | 37.57% | 86.74% |
©Firme.ro