Companie
Detalii identificare
Nume firmăAROL-TRADE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 61482 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ05/1788/1992
EUIDROONRC.J05/1788/1992
Data înființării26.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5819
Această clasă include:
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateAlte activitati de editare
Informații de contact
Adresastr. Gheorghe Doja, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
28.352
Profit (Lei)
-19.379
Număr angajați
1
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.352 | -19.379 | -1.615 | 451.684 | 2.716 | 34.740 | -414.228 | 1 |
| 2024 | 25.770 | -19.339 | -1.612 | 444.544 | 1.126 | 48.569 | -394.849 | 1 |
| 2023 | 72.528 | 1.233 | 103 | 450.509 | 1.689 | 73.310 | -375.510 | 1 |
| 2022 | 32.074 | 0 | 0 | 479.837 | 2.252 | 100.842 | -376.743 | 1 |
| 2021 | 56.425 | 0 | 0 | 478.477 | 0 | 115.859 | -363.118 | 1 |
| 2020 | 21.828 | 0 | 0 | 451.930 | 0 | 98.159 | -353.771 | 1 |
| 2019 | 45.291 | 0 | 0 | 437.816 | 0 | 103.825 | -333.991 | 1 |
| 2018 | 43.887 | 0 | 0 | 403.401 | 0 | 99.668 | -303.733 | 2 |
| 2017 | 61.472 | 0 | 0 | 369.552 | 0 | 101.126 | -268.344 | 2 |
| 2016 | 57.245 | 0 | 0 | 344.463 | 0 | 116.882 | -227.563 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-68.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.68%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
0.76
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-68.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.68%
Profit net per salariat
-19.379 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -68.35% | -75.04% | 1.7% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 2.28% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.68% | 4.9% | -0.33% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -19.379 Lei | -19.339 Lei | 1.233 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.76
Viteza rotație stocuri
1.26
Durata medie încasare creanțe
133.41 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.76 | 0.52 | 0.97 | 0.31 | 0.49 | 0.22 | 0.44 | 0.44 | 0.61 | 0.49 |
| Viteza rotație stocuri | 1.26 | 0.75 | 1.93 | 0.44 | 0.64 | 0.32 | 0.61 | 0.67 | 0.95 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 133.41 zile | 65.95 zile | 58.06 zile | 273.22 zile | 167.64 zile | 412.37 zile | 209.61 zile | 226.44 zile | 181.07 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 28.352 Lei | 25.770 Lei | 72.528 Lei | 32.074 Lei | 56.425 Lei | 21.828 Lei | 45.291 Lei | 21.944 Lei | 30.736 Lei | 14.311 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
7.25%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.11 | 0.16 | 0.21 | 0.24 | 0.22 | 0.24 | 0.25 | 0.27 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.03 | 0.08 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0.07 | 0.08 | 0.1 | 0.34 |
| Pondere active imobilizate | 7.25% | 2.27% | 2.25% | 2.18% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 92.75% | 97.73% | 97.75% | 97.82% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro