Companie
Detalii identificare
Nume firmăCUNKA IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare6409307 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/26093/1992
EUIDROONRC.J40/26093/1992
Data înființării17.11.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9512
Această clasă include repararea şi întreţinerea echipamentelor de comunicaţii cum ar fi: -telefoane fără fir -telefoane celulare -echipamente modem -fax-uri -echipament de transmitere pentru comunicaţii ( de exemplu. routere, punţi, modemuri) -aparate de radio emisie-recepţie -camere profesionale video şi de televiziune
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea echipamentelor de comunicatii
Informații de contact
AdresaP-Ta. Garii De Nord nr. 2, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
29.858
Profit (Lei)
1.165
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.858 | 1.165 | 97 | 14.723 | 0 | 5.926 | -8.797 | 1 |
| 2024 | 33.550 | 2.312 | 193 | 14.521 | 0 | 4.558 | -9.963 | 1 |
| 2023 | 25.825 | 0 | 0 | 18.009 | 0 | 5.735 | -12.274 | 0 |
| 2022 | 60.090 | 24.365 | 2.030 | 34.768 | 0 | 26.272 | -8.496 | 0 |
| 2021 | 12.203 | 3.553 | 296 | 35.955 | 0 | 3.094 | -32.861 | 0 |
| 2020 | 45.568 | 3.296 | 275 | 49.738 | 0 | 13.324 | -36.414 | 0 |
| 2019 | 70.351 | 30.058 | 2.505 | 60.437 | 0 | 20.727 | -39.710 | 0 |
| 2018 | 113.578 | 0 | 0 | 80.270 | 0 | 10.502 | -69.768 | 1 |
| 2017 | 82.310 | 24.948 | 2.079 | 90.788 | 0 | 30.785 | -60.003 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.24%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
5.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.24%
Profit net per salariat
1.165 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.9% | 6.89% | 0% | 40.55% | 29.12% | 7.23% | 42.73% | 0% | 30.31% |
| Marjă profit brut | 6.37% | 10.66% | 0% | 43.55% | 32.09% | 9.98% | 45.73% | 0% | 31.94% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -13.24% | -23.21% | 0% | -286.78% | -10.81% | -9.05% | -75.69% | 0% | -41.58% |
| Profit net per salariat | 1.165 Lei | 2.312 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 24.948 Lei |
Viteza rotație active
5.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.04 | 7.36 | 4.5 | 2.29 | 3.94 | 3.42 | 3.39 | 10.81 | 2.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.17 zile | 17.41 zile | 0 zile | 13.06 zile | 0 zile | 16.68 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 29.858 Lei | 33.550 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 113.578 Lei | 82.310 Lei |
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.4
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.4 | 0.31 | 0.32 | 0.76 | 0.09 | 0.27 | 0.34 | 0.13 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 0.4 | 0.31 | 0.32 | 0.76 | 0.09 | 0.27 | 0.34 | 0.13 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro