Companie
Detalii identificare
Nume firmăVALPROD SRL
Cod unic de înregistrare RO 6596469 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/1564/1994
EUIDROONRC.J38/1564/1994
Data înființării21.12.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
Adresastr. Straubing nr. 143, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.538
Profit (Lei)
-208
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.538 | -208 | -17 | 234.557 | 118.907 | 23.796 | -79.785 | 0 |
| 2023 | 9.076 | 4.410 | 368 | 235.221 | 118.907 | 24.668 | -79.577 | 0 |
| 2022 | 9.076 | 26.119 | 2.177 | 236.602 | 118.907 | 29.861 | -83.987 | 0 |
| 2021 | 9.076 | 0 | 0 | 268.847 | 118.907 | 38.203 | -107.890 | 0 |
| 2020 | 8.319 | 484 | 40 | 266.019 | 146.493 | 24.162 | -91.517 | 0 |
| 2019 | 3.782 | 708 | 59 | 265.882 | 146.493 | 23.541 | -92.001 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 265.530 | 146.493 | 22.480 | -92.710 | 0 |
| 2017 | 27.522 | 0 | 0 | 256.940 | 146.493 | 20.950 | -85.650 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.26%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.26%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4.58% | 48.59% | 287.78% | 0% | 5.82% | 18.72% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.26% | -5.54% | -31.1% | 0% | -0.53% | -0.77% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0.45
Durata medie încasare creanțe
214.91 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0.05 | 0.02 | 0 | 0.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0.45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 214.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
83.32%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.1 | 0.13 | 0.14 | 0.09 | 0.09 | 0.08 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.1 | 0.13 | 0.14 | 0.09 | 0.09 | 0.08 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 83.32% | 82.82% | 79.93% | 75.68% | 85.84% | 86.16% | 86.7% | 87.49% |
| Pondere active circulante | 16.68% | 17.18% | 20.07% | 24.32% | 14.16% | 13.84% | 13.3% | 12.51% |
©Firme.ro