Companie
Detalii identificare
Nume firmăNOATYN M & C SRL
Cod unic de înregistrare RO 6748770 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/2453/1994
EUIDROONRC.J03/2453/1994
Data înființării06.01.1995 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaCraiovei nr. 131, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
238.719
Profit (Lei)
123.470
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 238.719 | 123.470 | 10.289 | 27.163 | 111.653 | 121.748 | 206.238 | 1 |
| 2024 | 248.005 | 90.035 | 7.503 | 8.462 | 145.390 | 132.839 | 269.767 | 1 |
| 2023 | 296.709 | 112.888 | 9.407 | 26.599 | 14.515 | 244.481 | 232.397 | 2 |
| 2022 | 459.725 | 154.826 | 12.902 | 112.497 | 19.242 | 330.528 | 237.273 | 2 |
| 2021 | 253.174 | 148.057 | 12.338 | 15.110 | 23.831 | 364.315 | 373.036 | 1 |
| 2020 | 271.318 | 140.795 | 11.733 | 14.173 | 6.038 | 233.114 | 224.979 | 1 |
| 2019 | 262.700 | 137.389 | 11.449 | 31.389 | 6.627 | 408.135 | 389.448 | 1 |
| 2018 | 289.854 | 134.498 | 11.208 | 26.902 | 7.342 | 307.948 | 300.480 | 2 |
| 2017 | 274.604 | 106.044 | 8.837 | 18.293 | 13.493 | 173.541 | 187.035 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
51.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.87%
Lichiditate curentă
4.48
Viteza rotație active
1.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
51.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.87%
Profit net per salariat
123.470 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 51.72% | 36.3% | 38.05% | 33.68% | 58.48% | 51.89% | 52.3% | 46.4% | 38.62% |
| Marjă profit brut | 52.72% | 37.22% | 38.99% | 34.74% | 59.37% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 59.87% | 33.38% | 48.58% | 65.25% | 39.69% | 62.58% | 35.28% | 44.76% | 56.7% |
| Profit net per salariat | 123.470 Lei | 90.035 Lei | 56.444 Lei | 77.413 Lei | 148.057 Lei | 140.795 Lei | 137.389 Lei | 67.249 Lei | 53.022 Lei |
Viteza rotație active
1.02
Viteza rotație stocuri
10.79
Durata medie încasare creanțe
147.32 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.02 | 0.89 | 1.15 | 1.31 | 0.65 | 1.13 | 0.63 | 0.92 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 10.79 | 9.24 | 1.87 | 2.34 | 5.27 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 147.32 zile | 34.86 zile | 5.09 zile | 105.12 zile | 22.5 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 238.719 Lei | 248.005 Lei | 148.355 Lei | 229.863 Lei | 253.174 Lei | 271.318 Lei | 262.700 Lei | 144.927 Lei | 137.302 Lei |
Lichiditate curentă
4.48
Lichiditate imediată
3.67
Pondere active imobilizate
47.84%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.48 | 15.7 | 9.19 | 2.94 | 24.11 | 16.45 | 13 | 11.45 | 9.49 |
| Lichiditate imediată | 3.67 | 12.53 | 3.22 | 1.19 | 20.93 | 16.45 | 13 | 11.45 | 9.49 |
| Pondere active imobilizate | 47.84% | 52.26% | 5.6% | 5.5% | 6.14% | 2.52% | 1.6% | 2.33% | 7.21% |
| Pondere active circulante | 52.16% | 47.74% | 94.4% | 94.5% | 93.86% | 97.48% | 98.4% | 97.67% | 92.79% |
©Firme.ro