Companie
Detalii identificare
Nume firmăSINTERFIN PROD SRL
Cod unic de înregistrare RO 6773439 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1994004663129
EUIDROONRC.J1994004663129
Data înființării09.01.1995 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
Adresastr. Stephenson nr. 4-6, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
796.661
Profit (Lei)
342.571
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 796.661 | 342.571 | 28.548 | 78.640 | 923.073 | 255.581 | 1.105.285 | 1 |
| 2024 | 635.241 | 67.627 | 5.636 | 280.063 | 1.020.302 | 127.586 | 871.856 | 1 |
| 2023 | 738.900 | 332.398 | 27.700 | 130.120 | 1.123.905 | 347.014 | 1.316.297 | 2 |
| 2022 | 634.391 | 201.629 | 16.802 | 165.550 | 1.168.855 | 189.699 | 1.173.898 | 2 |
| 2021 | 782.276 | 354.432 | 29.536 | 18.560 | 867.442 | 335.491 | 1.176.269 | 3 |
| 2020 | 432.184 | 135.989 | 11.332 | 33.422 | 886.936 | 154.079 | 998.237 | 1 |
| 2019 | 530.105 | 239.561 | 19.963 | 720 | 915.000 | 129.519 | 1.035.848 | 3 |
| 2018 | 776.063 | 309.803 | 25.817 | 35.321 | 1.810.311 | 326.250 | 2.101.240 | 3 |
| 2017 | 678.044 | 181.958 | 15.163 | 101.624 | 984.318 | 153.290 | 1.035.984 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30.99%
Lichiditate curentă
3.25
Viteza rotație active
0.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30.99%
Profit net per salariat
342.571 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 43% | 10.65% | 44.99% | 31.78% | 45.31% | 31.47% | 45.19% | 39.92% | 26.84% |
| Marjă profit brut | 45.56% | 13.26% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 30.99% | 7.76% | 25.25% | 17.18% | 30.13% | 13.62% | 23.13% | 14.74% | 17.56% |
| Profit net per salariat | 342.571 Lei | 67.627 Lei | 166.199 Lei | 100.815 Lei | 118.144 Lei | 135.989 Lei | 79.854 Lei | 103.268 Lei | 36.392 Lei |
Viteza rotație active
0.68
Viteza rotație stocuri
81.26
Durata medie încasare creanțe
104.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.68 | 0.55 | 0.5 | 0.47 | 0.65 | 0.42 | 0.51 | 0.36 | 0.6 |
| Viteza rotație stocuri | 81.26 | 37.96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 104.02 zile | 61.32 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 796.661 Lei | 635.241 Lei | 369.450 Lei | 317.196 Lei | 260.759 Lei | 432.184 Lei | 176.702 Lei | 258.688 Lei | 135.609 Lei |
Lichiditate curentă
3.25
Lichiditate imediată
3.13
Pondere active imobilizate
78.32%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.25 | 0.46 | 2.67 | 1.15 | 18.08 | 4.61 | 179.89 | 9.24 | 1.51 |
| Lichiditate imediată | 3.13 | 0.4 | 2.67 | 1.15 | 18.08 | 4.61 | 179.89 | 9.24 | 1.51 |
| Pondere active imobilizate | 78.32% | 88.89% | 76.41% | 86.04% | 72.11% | 85.2% | 87.6% | 84.73% | 86.53% |
| Pondere active circulante | 21.68% | 11.11% | 23.59% | 13.96% | 27.89% | 14.8% | 12.4% | 15.27% | 13.47% |
©Firme.ro