Companie
Detalii identificare
Nume firmăRODOCO SRL
Cod unic de înregistrare6784551 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/1710/1994
EUIDROONRC.J38/1710/1994
Data înființării10.01.1995 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresacom. Pausesti-Maglasi nr. 128, Pauseşti-Maglasi, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
211.509
Profit (Lei)
28.604
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 211.509 | 28.604 | 2.384 | 27.224 | 0 | 104.193 | 76.969 | 0 |
| 2024 | 327.935 | 42.467 | 3.539 | 15.131 | 0 | 63.496 | 48.365 | 0 |
| 2023 | 276.423 | 21.894 | 1.825 | 72.223 | 0 | 78.121 | 5.898 | 0 |
| 2022 | 242.525 | 24.812 | 2.068 | 27.643 | 0 | 11.647 | -15.996 | 1 |
| 2021 | 215.463 | 0 | 0 | 117.244 | 0 | 76.436 | -40.808 | 1 |
| 2020 | 91.190 | 17.586 | 1.466 | 37.732 | 0 | 22.883 | -14.849 | 0 |
| 2019 | 18.560 | 5.621 | 468 | 73.004 | 19.000 | 21.568 | -32.436 | 0 |
| 2018 | 9.451 | 1.810 | 151 | 42.905 | 0 | 4.848 | -38.057 | 0 |
| 2017 | 12.177 | 2.776 | 231 | 42.857 | 0 | 2.990 | -39.867 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.16%
Lichiditate curentă
3.83
Viteza rotație active
2.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.16%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.52% | 12.95% | 7.92% | 10.23% | 0% | 19.29% | 30.29% | 19.15% | 22.8% |
| Marjă profit brut | 16.1% | 15.42% | 9.43% | 13.23% | 0% | 22.68% | 33.29% | 22.16% | 25.79% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.16% | 87.81% | 100% | -155.11% | 0% | -118.43% | -17.33% | -4.76% | -6.96% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 24.812 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.03
Viteza rotație stocuri
14.24
Durata medie încasare creanțe
132.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.03 | 5.16 | 3.54 | 20.82 | 2.82 | 3.99 | 0.46 | 1.95 | 4.07 |
| Viteza rotație stocuri | 14.24 | 516.43 | 4.32 | 29.37 | 2.98 | 5.27 | 0.97 | 4.93 | 38.29 |
| Durata medie încasare creanțe | 132.16 zile | 33.39 zile | 2.71 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 242.525 Lei | 215.463 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.83
Lichiditate imediată
3.28
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.83 | 4.2 | 1.08 | 0.42 | 0.65 | 0.61 | 0.3 | 0.11 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 3.28 | 4.15 | 0.19 | 0.12 | 0.03 | 0.15 | 0.03 | 0.07 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 46.83% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 53.17% | 100% | 100% |
©Firme.ro