Companie

Detalii identificare

Nume firmăTRANSAN TRADING M & A 94 SRL
Cod unic de înregistrare RO 6808448 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/28000/1994
EUIDROONRC.J40/28000/1994
Data înființării12.01.1995 - 31 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4634
info-icon
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al băuturilor alcoolice -comerţul cu ridicata al băuturilor nealcoolice

Această clasă include de asemenea:
-cumpărarea de vin în vrac şi înbutelierea fără transformare Această clasă exclude: -activităţi de amestecare a vinului sau a altor băuturi spirtoase distilate,

1101, 1102
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al bauturilor

Informații de contact

AdresaMetalurgiei nr. 23, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
358.435
Profit (Lei)
237.494
Număr angajați
1
Vechime
31 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025358.435237.49419.79144.823374.666237.906540.6561
2024347.089232.44219.370114.154381.273298.729535.6041
2023304.328153.12812.76193.015393.174187.895456.2901
2022301.035195.60016.30071.960398.653170.307498.7621
2021267.906176.29214.69133.719429.36970.071467.3700
2020236.247197.59516.466140.774565.71364.200489.1390
2019262.906211.95017.66399.256565.71337.036503.4930
2018356.806190.19015.849221.634496.965206.402481.7330
2017199.844132.13111.01180.296463.18440.786423.6740

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
66.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.93%
Lichiditate curentă
5.31
Viteza rotație active
0.59

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
66.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.93%
Profit net per salariat
237.494 Lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Marjă profit net66.26%66.97%50.32%64.98%65.8%83.64%80.62%53.3%66.12%
Marjă profit brut67.72%68.39%51.23%67.39%68.54%86.57%83.95%55.1%69.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)43.93%43.4%33.56%39.22%37.72%40.4%42.1%39.48%31.19%
Profit net per salariat237.494 Lei232.442 Lei153.128 Lei195.600 Lein/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
206.56 zile
Indicator202520242023202220212020201920182017
Viteza rotație active0.590.510.520.530.540.380.440.510.4
Viteza rotație stocuri000000000
Durata medie încasare creanțe206.56 zile221.19 zile178.99 zile194.1 zile53.87 zile67.17 zile28.04 zile151.33 zile27.54 zile
Cifra de afaceri per salariat358.435 Lei347.089 Lei304.328 Lei301.035 Lein/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
5.31
Lichiditate imediată
5.31
Pondere active imobilizate
61.16%
Indicator202520242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă5.312.622.022.372.080.460.370.930.51
Lichiditate imediată5.312.622.022.372.080.460.370.930.51
Pondere active imobilizate61.16%56.07%67.66%70.07%85.97%89.81%93.86%70.66%91.91%
Pondere active circulante38.84%43.93%32.34%29.93%14.03%10.19%6.14%29.34%8.09%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente