Companie
Detalii identificare
Nume firmăSANELI SERVCOM SRL
Cod unic de înregistrare6846581 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5008/1994
EUIDROONRC.J12/5008/1994
Data înființării17.01.1995 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaB-Dul Nicolae Titulescu nr. 39, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
118.140
Profit (Lei)
76.249
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118.140 | 76.249 | 6.354 | 12.961 | 0 | 219.326 | 206.365 | 0 |
| 2024 | 136.738 | 89.982 | 7.499 | 4.723 | 0 | 174.839 | 170.116 | 0 |
| 2023 | 140.664 | 97.913 | 8.159 | 79.741 | 0 | 181.336 | 101.873 | 0 |
| 2022 | 121.852 | 74.325 | 6.194 | 19.784 | 0 | 98.069 | 78.285 | 0 |
| 2021 | 111.500 | 84.240 | 7.020 | 117.256 | 0 | 466.163 | 348.907 | 0 |
| 2020 | 95.582 | 74.741 | 6.228 | 42.260 | 0 | 431.927 | 389.667 | 0 |
| 2019 | 91.265 | 58.145 | 4.845 | 2.752 | 0 | 417.678 | 414.926 | 1 |
| 2018 | 90.552 | 48.331 | 4.028 | 5.205 | 0 | 361.986 | 356.781 | 1 |
| 2017 | 102.680 | 78.638 | 6.553 | 4.891 | 0 | 313.341 | 308.450 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.95%
Lichiditate curentă
16.92
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.95%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.54% | 65.81% | 69.61% | 61% | 75.55% | 78.2% | 63.71% | 53.37% | 76.59% |
| Marjă profit brut | 75.12% | 76.59% | 82.55% | 63.94% | 78.48% | 80.99% | 65.21% | 54.38% | 79.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 36.95% | 52.89% | 96.11% | 94.94% | 24.14% | 19.18% | 14.01% | 13.55% | 25.49% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 58.145 Lei | 48.331 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
292.43
Durata medie încasare creanțe
577.11 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.78 | 0.78 | 1.24 | 0.24 | 0.22 | 0.22 | 0.25 | 0.33 |
| Viteza rotație stocuri | 292.43 | 521.9 | 536.89 | 0 | 17.84 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 577.11 zile | 363.01 zile | 319.28 zile | 263.28 zile | 1408.26 zile | 1387.7 zile | 1429.34 zile | 1440.6 zile | 1059.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 91.265 Lei | 90.552 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
16.92
Lichiditate imediată
16.89
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 16.92 | 37.02 | 2.27 | 4.96 | 3.98 | 10.22 | 151.77 | 69.55 | 64.06 |
| Lichiditate imediată | 16.89 | 36.96 | 2.27 | 4.96 | 3.92 | 10.22 | 151.77 | 69.55 | 64.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro