Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONFECTII JIBOU S.A.
Cod unic de înregistrare RO 687215 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/42/1991
EUIDROONRC.J31/42/1991
Data înființării29.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
Adresastr. Stadionului nr. 15, Jibou, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
9.949
Profit (Lei)
-36.928
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.949 | -36.928 | -3.077 | 3.065 | 162.971 | 746.555 | 906.461 | 0 |
| 2023 | 19.579 | 0 | 0 | 17.622 | 115.515 | 765.597 | 863.490 | 0 |
| 2022 | 40.127 | 28.821 | 2.402 | 10.452 | 61.227 | 887.104 | 937.879 | 0 |
| 2021 | 31.734 | 15.948 | 1.329 | 62.497 | 12.530 | 945.538 | 895.571 | 0 |
| 2020 | 5.480 | 0 | 0 | 61.082 | 15.094 | 925.611 | 879.623 | 0 |
| 2019 | 65.390 | 0 | 0 | 74.730 | 28.891 | 956.719 | 912.686 | 2 |
| 2018 | 137.381 | 0 | 0 | 73.577 | 35.159 | 986.015 | 942.137 | 4 |
| 2017 | 96.581 | 0 | 0 | 160.025 | 62.118 | 1.083.089 | 985.182 | 5 |
| 2016 | 274.495 | 549.660 | 45.805 | 182.434 | 102.063 | 1.754.836 | 1.674.465 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-371.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.07%
Lichiditate curentă
243.57
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-371.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -371.17% | 0% | 71.82% | 50.26% | 0% | 0% | 0% | 0% | 200.24% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 74.76% | 53.49% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.07% | 0% | 3.07% | 1.78% | 0% | 0% | 0% | 0% | 32.83% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 91.610 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
26412.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.02 | 0.04 | 0.03 | 0.01 | 0.07 | 0.13 | 0.08 | 0.15 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26412.73 zile | 13848.62 zile | 7060.69 zile | 9549.02 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 32.695 Lei | 34.345 Lei | 19.316 Lei | 45.749 Lei |
Lichiditate curentă
243.57
Lichiditate imediată
243.57
Pondere active imobilizate
17.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 243.57 | 43.45 | 84.87 | 15.13 | 15.15 | 12.8 | 13.4 | 6.77 | 9.62 |
| Lichiditate imediată | 243.57 | 43.45 | 84.87 | 15.13 | 15.15 | 12.8 | 13.4 | 6.77 | 9.62 |
| Pondere active imobilizate | 17.92% | 13.11% | 6.46% | 1.31% | 1.6% | 2.93% | 3.44% | 5.42% | 5.5% |
| Pondere active circulante | 82.08% | 86.89% | 93.54% | 98.69% | 98.4% | 97.07% | 96.56% | 94.58% | 94.5% |
©Firme.ro