Companie
Detalii identificare
Nume firmăALLROM IND SRL
Cod unic de înregistrare RO 6872432 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2000000836137
EUIDROONRC.J2000000836137
Data înființării20.01.1995 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3831
Această clasă include demontarea maşinilor şi aparatelor pentru obţinerea de materiale reciclabile de orice fel (automobile, nave, computere, televizoare şi alte echipamente). Această clasă exclude: -eliminarea bunurilor uzate cum sunt frigiderele, pentru a elimina deşeurile nocive,
3822 -demontarea de automobile, nave, computere, televizoare si alte echipamente pentru a obţine părţi/piese destinate revânzării,
secţiunea G
3822 -demontarea de automobile, nave, computere, televizoare si alte echipamente pentru a obţine părţi/piese destinate revânzării,
secţiunea G
Industrie
Distribuţia apei; salubritate, gestionarea deşeurilor, activităţi de decontaminare
SectorColectarea, tratarea si eliminarea deseurilor; activitati de recuperare a materialelor reciclabile
Obiect activitateDemontarea (dezasamblarea) masinilor si echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
Informații de contact
Adresastr. Taberei nr. 1, Năvodari, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
27.343
Profit (Lei)
24.081
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.343 | 24.081 | 2.007 | 3.322.602 | 1.352.879 | 222.153 | -1.747.936 | 0 |
| 2024 | 260.153 | -37.724 | -3.144 | 3.333.202 | 1.414.110 | 147.075 | -1.772.017 | 0 |
| 2023 | 48.142 | 0 | 0 | 4.297.770 | 1.472.282 | 1.293.095 | -1.469.165 | 0 |
| 2022 | 209.803 | 0 | 0 | 4.285.995 | 1.540.593 | 1.286.955 | -1.395.521 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 4.413.471 | 1.803.743 | 1.310.026 | -1.236.776 | 0 |
| 2020 | 1.008 | 0 | 0 | 4.314.137 | 1.872.530 | 1.295.053 | -1.087.222 | 3 |
| 2019 | 154 | 0 | 0 | 3.966.135 | 1.885.107 | 1.291.357 | -726.744 | 3 |
| 2018 | 2.835 | 0 | 0 | 3.690.419 | 1.958.916 | 1.285.430 | -383.146 | 3 |
| 2017 | 16.061 | 0 | 0 | 3.441.176 | 2.037.839 | 1.284.741 | -55.225 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
88.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.38%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
88.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.38%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 88.07% | -14.5% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 92.65% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.38% | 2.13% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0.19
Durata medie încasare creanțe
1024.77 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.17 | 0.02 | 0.07 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.19 | 3.09 | 0.17 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 0.01 | 0.05 |
| Durata medie încasare creanțe | 1024.77 zile | 64.77 zile | 7464.03 zile | 1713.29 zile | 0 | 358187.75 zile | 2339896.49 zile | 127212.48 zile | 22383.29 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 209.803 Lei | n/a | 336 Lei | 51 Lei | 945 Lei | 4.015 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
85.9%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.04 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.33 | 0.35 | 0.37 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.02 | 0.23 | 0.23 | 0.23 | 0.23 | 0.25 | 0.27 | 0.29 |
| Pondere active imobilizate | 85.9% | 90.58% | 53.24% | 54.49% | 57.93% | 59.12% | 59.35% | 60.38% | 61.33% |
| Pondere active circulante | 14.1% | 9.42% | 46.76% | 45.51% | 42.07% | 40.88% | 40.65% | 39.62% | 38.67% |
©Firme.ro