Companie
Detalii identificare
Nume firmăROMADBIS IMPEX S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 6961750 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ06/1363/1994
EUIDROONRC.J06/1363/1994
Data înființării15.02.1995 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
Adresastr. Principala nr. 901, Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-857
Număr angajați
0
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -857 | -71 | 325.859 | 12.435 | 10.924 | -302.500 | 0 |
| 2024 | 9.148 | -27.302 | -2.275 | 327.405 | 13.210 | 12.553 | -301.642 | 1 |
| 2023 | 232.382 | 768 | 64 | 343.158 | 13.985 | 54.833 | -274.340 | 1 |
| 2022 | 247.966 | 3.793 | 316 | 346.529 | 14.760 | 56.661 | -275.108 | 1 |
| 2021 | 312.701 | 0 | 0 | 449.376 | 16.156 | 154.319 | -278.901 | 1 |
| 2020 | 367.477 | 0 | 0 | 317.888 | 12.575 | 53.052 | -252.261 | 2 |
| 2019 | 441.865 | 0 | 0 | 475.803 | 21.293 | 209.926 | -244.584 | 3 |
| 2018 | 432.107 | 0 | 0 | 385.384 | 40.089 | 111.487 | -233.808 | 3 |
| 2017 | 338.767 | 25.663 | 2.139 | 297.185 | 59.050 | 46.157 | -191.978 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.28%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.28%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -298.45% | 0.33% | 1.53% | 0% | 0% | 0% | 0% | 7.58% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.22% | 2.57% | 0% | 0% | 0% | 0% | 8.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.28% | 9.05% | -0.28% | -1.38% | 0% | 0% | 0% | 0% | -13.37% |
| Profit net per salariat | n/a | -27.302 Lei | 768 Lei | 3.793 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 12.832 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.36 | 3.38 | 3.47 | 1.83 | 5.6 | 1.91 | 2.85 | 3.22 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 16.19 | 36.87 | 33.37 | -61246.17 | 37.05 | -72017.83 | 109.28 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 286.72 zile | 44.04 zile | 63.38 zile | 160.04 zile | 41.76 zile | 155.64 zile | 88.68 zile | 46.37 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 9.148 Lei | 232.382 Lei | 247.966 Lei | 312.701 Lei | 183.739 Lei | 147.288 Lei | 144.036 Lei | 169.384 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
53.23%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.04 | 0.16 | 0.16 | 0.34 | 0.17 | 0.44 | 0.29 | 0.16 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.04 | 0.12 | 0.14 | 0.32 | 0.17 | 0.42 | 0.29 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 53.23% | 51.28% | 20.32% | 20.67% | 9.48% | 19.16% | 9.21% | 26.45% | 56.13% |
| Pondere active circulante | 46.77% | 48.72% | 79.68% | 79.33% | 90.52% | 80.84% | 90.79% | 73.55% | 43.87% |
©Firme.ro