Companie
Detalii identificare
Nume firmăMULTIMARKET SRL
Cod unic de înregistrare RO 734856 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/1250/1992
EUIDROONRC.J33/1250/1992
Data înființării30.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5117
Aceasta clasa CAEN se refera la activitati de intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun. Acest tip de activitate se incadreaza in sectiunea A, diviziunea 51 si grupa 511.
Industrie
A
Sector51
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Informații de contact
Adresacom. Preutesti nr. 5, Huşi, Suceava
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
0
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 414 | 49.323 | 49.737 | 0 |
| 2024 | 50.940 | -1.740 | -145 | 0 | 414 | 49.323 | 49.737 | 0 |
| 2023 | 12.919 | 2.307 | 192 | 799 | 414 | 51.862 | 51.477 | 0 |
| 2022 | 14.605 | 271.968 | 22.664 | 6.735 | 414 | 55.491 | 49.170 | 0 |
| 2021 | 2.000 | 0 | 0 | 291.308 | 414 | 68.096 | -222.798 | 0 |
| 2020 | 3.584 | 0 | 0 | 295.138 | 13.686 | 68.096 | -213.356 | 0 |
| 2019 | 2.080 | 0 | 0 | 322.751 | 19.052 | 94.231 | -209.468 | 0 |
| 2018 | 0 | 2.209 | 184 | 328.599 | 42.848 | 96.311 | -189.440 | 0 |
| 2017 | 7.375 | 970 | 81 | 330.808 | 42.848 | 96.311 | -191.649 | 0 |
| 2016 | 23.028 | 0 | 0 | 344.130 | 47.825 | 103.686 | -192.619 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -3.42% | 17.86% | 1862.16% | 0% | 0% | 0% | 0% | 13.15% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 21.5% | 1922.47% | 0% | 0% | 0% | 0% | 19.02% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0% | -3.5% | 4.48% | 100% | 0% | 0% | 0% | -1.17% | -0.51% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 1.02 | 0.25 | 0.26 | 0.03 | 0.04 | 0.02 | 0 | 0.05 | 0.15 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0.27 | 0.26 | 0.03 | 0.05 | 0.03 | 0 | 0.11 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 2.67 zile | 21.36 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 4586.19 zile | 0 | 1293.46 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 7.676 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0.83%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0 | 64.91 | 8.24 | 0.23 | 0.23 | 0.29 | 0.29 | 0.29 | 0.3 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0 | 4.4 | 0 | 0 | 0 | 0.08 | 0.08 | 0.08 | 0.3 |
| Pondere active imobilizate | 0.83% | 0.83% | 0.79% | 0.74% | 0.6% | 16.73% | 16.82% | 30.79% | 30.79% | 31.57% |
| Pondere active circulante | 99.17% | 99.17% | 99.21% | 99.26% | 99.4% | 83.27% | 83.18% | 69.21% | 69.21% | 68.43% |
©Firme.ro